Keistuoliai ir jų draugai

„Keistuoliai ir jų draugai" - dviejų dalių koncertas Keistuolių fanams ir ne tik jiems. Tai programa tiems, kurie vertina gyvą muziką.
Pirmoje dalyje save ir savo kūrybos dainas pristatys Keistuolių teatro aktoriai Ilona Balsytė, Darius Auželis, Aidas Giniotis, Andrius Kaniava, Aurimas Meliešius, Dalius Skamarakas bei kompozitorius Sigitas Mickis.
Mažieji klausytojai, arba kažkada tokiais buvę išgirs neužmirštamas dainas iš vaikiškų spektaklių "Kitą kartą...", "Aukštyn kojom", "Geltonų Plytų kelias".
Taip pat skambės gražiausios dainos iš Keistuolių teatro spektaklių suaugusiems "Liūdnojo Vaizdo riteris", "Karalius Elnias", "Taisyklė Nr.1, arba Sapnuoti Vilnių draudžiama!" bei "Juokdario mirtis, arba Kas nužudė Šekspyrą".
Antroje dalyje griaudės nemirštantys šlageriai iš nemirtingos grupės "Brėmeno muzikantai" gerklų. Tai 7-to, 8-to dešimtmečių pasaulinio roko šedevrų keistuoliškos "vogtos" versijos, kurių sausakimšose salėse susirenka klausytis jaunoji Keistuolių teatro žiūrovų karta. Taip pat Jums bus suteikta proga išgirsti dainas, likusias už muzikinio spektaklio "Paskutiniai brėmeno muzikantai" bortų.

Gal tiek.

Smulkmenas ir niuansus patirsite ir išgyvensite patys...