Teatralizuotas koncertas suaugusiesiems

Paskutiniai Brėmeno muzikantai

Tai laiko užgrūdintas ir visuomet laukiamas tikro garso koncertas. Vyrų džiaugsmui ir ponių laimei programoje sukauptos brandžiausios Keistuolių teatro dainos bei koncertiniai numeriai, tenkinantys įvairiausio plauko ir rango žiūrovų lūkesčius bei savimeilę.Koncerto pirmojoje dalyje skambės gražiausios dainos iš Keistuolių teatro spektaklių mažiesiems bei suaugusiesiems.

Antrojoje koncerto dalyje griaudės nemirštantys šlageriai iš amžinai gyvos grupės „Brėmeno muzikantai" gerklų. Tai 7-to, 8-to dešimtmečių pasaulinio roko šedevrų keistuoliškos versijos, kurių sausakimšose salėse susirenka klausytis ne tik jaunoji Keistuolių teatro žiūrovų karta. Taip pat Jums bus suteikta proga išgirsti dainas, likusias už muzikinio spektaklio „Paskutiniai brėmeno muzikantai" bortų.Tai tautinė Keistuolių invazija į kosmopolitinę žmonijos kultūrą. Tai kiekvieno ausiai maloniomis užsienio grupių bei solistų atliekamų dainų melodijomis skambantis lietuviškas žodis, įamžintas ir išleistuose CD bei DVD „Paskutiniai Brėmeno muzikantai".

 

Koncerte dalyvauja Ilona Balsytė (Larisa) Aidas Giniotis (Rexas) Andrius Kaniava (Petuchauskas) Dalius Skamarakas (Rainis) Darius Auželis (Leo) Sigitas Mickis (DJ)