Kviečiame į keistuolių teatro dienos kūrybiškumo stovyklą 2020!

Šie metai Keistuoliams - keistesni ir ypatingesni už visus kitus. Prasidėjus didžiajai teatro renovacijai ir užsivėrus durims į įprastas jo erdves, kūrybinei komandai atsirado daugiau laisvo laiko, kurį jie nusprendė užpildyti skaitydami knygas. Juk knygos - neatsiejama teatro dalis: visos čia gimstančios istorijos visų pirma užrašomos, nesvarbu, ar tai - senų seniausia pjesė, ar ką tik į galvą šovusi keistuoliškiausia idėja. Iš naujo atradę knygų skaitymo malonumą, Keistuoliai nusprendė teatrą bei literatūrą sujungti dar kitaip ir tai padaryti ne bet kur, o visų laukiamoje kūrybiškumo stovykloje!

Registracijos į stovyklą anketa: https://forms.gle/734Jb82uEMCnvkRU8?fbclid=IwAR1kERHC6Dw2n1FitU_KVNA2leSyA4uh9Z4RbGQfFPeO-SR8VT9zkmXKAVE

Skirtingu laiku pakviesime skirtingo amžiaus vaikus - taip stovyklos programą galėsime labiau orientuoti į atskirų amžiaus grupių interesus bei gebėjimus:

Liepos 13 d. - 17 d. → 8 - 11 m.
Liepos 20 d. - 24 d. → 12 - 15 m.

Nors visos knygos yra savaip ypatingos, kiekvienas iš mūsų turi savo ypatingiausią, įdomiausią, gražiausią, PAČIĄ LABIAUSIĄ knygą - būtent apie jas daugiausiai kalbėsime, kursime ir žaisime Keistuolių teatro kūrybiškumo stovyklos metu! Šiais metais stovyklos dalyvius kviesime savo pačią labiausią knygą pasiimti kartu ir drauge mėginsime naujai pažadinti puslapiuose užsnūdusias istorijas. Čia sužinosite, jog galima skaityti ir bežodę knygą, galėsite patys sukurti savo knygą ar komiksą, sudėlioti pačią labiausią biblioteką, įsirengti miško skaityklą ir daugybę kitų įdomybių! Be viso to, kaip ir ankstesniais metais, pažindinsimės su savyje slypinčiomis kūrybinėmis jėgomis, mankštinsime kūną ir fantaziją, siausime gamtos apsuptyje - Valdorfo Žaliosios mokyklos teritorijoje - bei kursime naujas draugystes ir neišdildomus įspūdžius.

5 dienų trukmės stovyklos kaina: 210 €

Specialus autobusas darbo dienos pradžioje vaikus iš Keistuolių teatro (Laisvės pr. 60) nuveš į stovyklos vietą ir parveš vakare atgal. Prašome registruojantis nurodyti, ar ši paslauga bus reikalinga Jūsų vaikui.

Stovyklavimo laikas: 9.30-17.00 val. (vaikai iš Keistuolių teatro išvyksta 8:30, parvežami atgal į teatrą 18:00).

Maitinimas: pietūs ir sveiki užkandžiai.

Kreiptis el. paštu arba telefonu keistuoliustovykla@gmail.com 8 650 14486

Primename, jog stovykla vyks vietoje, kur dauguma veiklų vyks po atviru dangumi, gamtos apsuptyje. Prašome į tai atsižvelgti, jei Jūsų vaikas yra alergiškas žiedadulkėms, vabzdžiams ar dėl kitų priežasčių negali įsitraukti į gamtoje vykdomas veiklas.

Stovyklą organizuojame Žaliojoj Valdorfo mokykloje. Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=6YMwuHs5z70
Daugiau informacijos apie stovyklos vietą: http://www.zaliojimokykla.ltNaujienų prenumerata