HOP! TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA per stageon.lt

Gegužės 24 d. 12 val. magiškas HOP! pasaulis vos keliais mygtuko paspaudimais atkeliaus į jūsų ekranus interaktyvių renginių internetiniu kanalu www.stageon.lt!

Mažieji žiūrovai toli gražu neliks pasyviais stebėtojais, o turės galimybę prisijungti tiesiogiai, įsitraukti į spektaklį ir galbūt net pabendrauti su aktoriais! Sušukime HOP! ir nerkime į virtualų keistuoliškų nuotykių pasaulį.

Biltai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/keistuoliu-teatro-muzikinis-spektaklis-vaikams-hop-313590/

 

Muzikinis spektaklis vaikams „HOP!"

Premjera 2018 12 01
Režisierius: Aidas GiniotisScenografė: Ramunė SkrebūnaitėVaidina:Džiugas Širvys, Matas Pranskevičius, Lukas Auksoraitis, Gintautas Ulmis, Tautvydas Galkauskas, Urtė Smulskytė, Diana Kamarauskaitė, Aistė Šeštokaitė, Lyja Maknavičiūtė.Jei lietus padaro balą,Šokam per ją - hop!Jei sutinkam piktą šunį,Sveikinam jį - hop!Jeigu draugą įžeidėm,Tai atsiprašom - hop!Bet kurią problemą spręstiPadeda mums - hop!Jeigu nuotaika sugenda,Uždainuojam - hop!Jei sutinkam kokią bėdą,Įveikiam ją - hop!Jei tamsoj užklumpa baimė,Nuvejam ją - hop!Ir visas kitas nelaimes -Hop ir hop ir hop!Kai žinai stebuklingą būdą,Kaip pasikelti nukritusį ūpą,Nesustok kartot, kol pakelsi galopNuotaiką su stebuklingu HOP HOP HOP!Tiek patiems mažiausiems, tiek ir suaugti spėjusiems Keistuolių bičiuliams puikiai pažįstamas neįtikėtinų istorijų kūrėjas - anglų rašytojas Donaldas Bissetas - ir vėl Keistuolių teatro scenoje! Kol tėveliai dar mena prieš kone trisdešimt metų ramiai savo vietoje nusėdėti neleidusias „Kitą kartą" ir „Aukštyn kojom" pasakas bei dainas, o jų atžalos drauge su žąsinėliu Viliu šėlsta spektaklyje „Pyp pyp", režisierius Aidas Giniotis su jaunaisiais Keistuolių teatro aktoriais nenustygsta vietoje ir pristato naują muzikinį spektaklį visai šeimai - „HOP!". Pagal penkias skirtingas D. Bisseto pasakas sudėliotas nuotaikingas teatrinis nuotykis į stebuklingą, „aukštynkojišką" pasaulį nuneš kiekvieną, kuris išdrįs džiaugsmingai sušukti HOP! ir pakliūti į pačių keisčiausių ir netikėčiausių istorijų sūkurį.

 Naujienų prenumerata