Grupės „Kamanių šilelis” naujojo albumo „Namai” pristatymo koncertas

Kovo 3 d. 20 val. „Keistuolių teatre" (Laisvės pr. 60), šiuolaikinio folko grupė „Kamanių šilelis" pristatys naująjį albumą „Namai".

Antrasis grupės „Kamanių šilelis" albumas „Namai" - tarsi filosofinė ir muzikinė kelionė, savotiška pastarųjų dvejų metų grupės retrospektyva. Jame vyraus brandesnės mintys ir temos, muzika kuriama kryptingiau nei pirmajame albume „Viskas teka", atrandant savitą estetiką bei vėlei atsigręžiant į lietuvišką tradiciją. „Kamanių šilelis" toliau grynina savo stilių ir pateikia dainas viską vienijančiame filosofiniame kontekste, kuris aprėpia namų tematiką. Šiame muzikiniame albume tarsi keliamas klausimas - kas šiandien yra namai? Ar namais turime vadinti fizinę vietą, vietovę, gimtą šalį, o gal tai yra vidinė būsena? Kur mūsų namai? Kur telkiasi mano, kaip lietuvio pasaulis? Tai ne tik individualaus, bet ir lietuviško identiteto paieška.


Dainose - Kamilės Gudmonaitės, poeto Donaldo Kajoko ir lietuvių liaudies tekstai, apipinti šiuolaikiniais indie motyvais bei tradiciniais lietuvių ir kitų kultūrų instrumentais - dambreliais, sitara, didžeridū.