Pirmąjį žiemos savaitgalį - muzikinio spektaklio vaikams „HOP!” premjera

Pirmąjį žiemos savaitgalį Keistuolių teatre skambėjo kaip niekada daug džiaugsmingų šūksnių. To kaltininkas - režisieriaus Aido Giniočio muzikinis spektaklis vaikams „HOP!", savo pavadinimu pasufleravęs, koks gi yra stebuklingas žodis, padedantis išspręsti iškilusias bėdas ar pasikelti nukritusį ūpą.

Spektaklis „HOP!" - dar vienas A. Giniočio kūrinys augantiems žiūrovams, kurio pagrindu tapo keistuolių bičiuliams puikiai pažįstamo anglų rašytojo Donaldo Bisseto istorijos. Šio vaikų literatūros klasiko pasakos pilnos pačių netikėčiausių nutikimų ir keisčiausių personažų, taiga „HOP!" - ne išimtis: čia susitinka mandagusis ponas Hepenstalas, nešiojantis tris skrybėles, po kilimu gyvenantys arklys ir tigras, atsargusis ponas Volingtonas bei kiti veikėjai, kurių skirtingas istorijas sujungia vienas ypatingas žodelis - HOP!

Nuotaikingame muzikiniame spektaklyje ritmą muša, gitaras prakalbina ir istorijas pasakoja visas būrys jaunųjų Keistuolių - Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos studentų. Kai kuriuos iš jų teatro žiūrovai jau spėjo pažinti kituose Keistuolių spektakliuose bei koncertuose, o kai kuriems tai - pirmasis pasirodymas didžiojoje scenoje. Energingi, talentingi ir be galo skirtingi aktoriai nė kiek nepanašūs į atsargius teatro naujokus - drauge su spektaklio režisieriumi „HOP!" kūrybinė komanda Donaldo Bisseto pasakas scenoje atgaivina su jaunatvišku šėlsmu ir įsimintinomis dainomis, kurias dar ilgai norisi niūniuoti ir užvėrus teatro duris. Spektaklis „HOP!" - tai sąmojų ir netikėtumų kupinas muzikinis nuotykis, kuriame sudalyvauti gera tiek mažiesiems žiūrovams, tiek jų tėvams.

 Naujienų prenumerata