Koncertų ciklas "Skamba keistai" - pažįstami veidai netikėtuose muzikiniuose susitikimuose

SKAMBA KEISTAI - naujas Keistuolių teatre vyksiančių koncertų ciklas, į didžiąją teatro sceną ir kitas erdves sukviesiantis pačius talentingiausius muzikos kūrėjus, vienaip ar kitaip pažįstamus Keistuolių žiūrovams. Visi jie - be galo skirtingi ir spalvingi: scenoje šėlstantys su būgnais bei elektrinėmis gitaromis, nardinantys į povandeninio skambesio gelmes, hipnotizuojantys folk ir elektronikos ritmais, prašnekinantys akustines gitaras ir atveriantys širdis, primenantys į atminties kampelius nuklydusias vaikystės dainas ir nustebinantys netikėtais eksperimentais. Kas kelias savaites po Keistuolių teatro stogu klausytojus pasitiks vienas už kitą įdomesni muzikantai ir atlikėjai. Pažadame - kai kurių iš jų čia sutikti visai nesitikėjote!

SKAMBA KEISTAI - naujų vėjų Keistuolių teatre startas, žymintis artėjantį teatro gyvavimo 30-metį. Ilgainiui koncertinis ciklas žada plėstis ir už teatro sienų ribų, o klausytojus pakviesti susiburti ir festivalyje po atviru dangumi.

Spalio 25 d. 19 val. į muzikinį susitikimą pakvies Aidas Giniotis ir jaunieji aktoriai. Aido Giniočio Keistuolių teatro žiūrovams pristatinėti nereikia - aktorius, režisierius ir bardas gerai žinomas kaip vienas iš teatro įkūrėjų bei aktyviausių kūrėjų. Jau tris dešimtmečius savo autorinėmis (ir ne tik!) dainomis lepinantis klausytojų ausis tiek vienas, tiek su kitais atlikėjais, šį sykį A. Giniotis į sceną pasikvies penkis muzikalius ir energingus jauniausios kartos aktorius, su kuriais naują skambesį suteiks Vytauto Kernagio dainoms.

Šis koncertas - viena iš nedaugelio progų pastaraisiais metais išgirsti A. Giniotį Vilniuje. Juo labiau, kad jo partneriai scenoje - spalvingos ir unikalios asmenybės, skirtingais balsais bei instrumentais išjudinsiantys net patį abejingiausią klausytoją. Aistė Šeštokaitė, Božena Aleksandrovič, Urtė Smulskytė, Matas Pranckevičius ir Džiugas Širvys - penki vaidybos studentai, besimokydami teatro meno subtilybių nė per žingsnį neatsitraukiantys nuo muzikos. Šį pavasarį jaunų kūrėjų interpretuotos V. Kernagio dainos sulaukė ir reikšmingo įvertinimo - jiems skirta V. Kernagio fondo stipendija. Aidas Giniotis su jaunaisiais aktoriais leisis į naujų garsų paieškas daugelio mintinai mokamose melodijose ir žada Vytauto Kernagio dainas instrumentais bei balsais pažadinti jautriai, įvairiai, ir, visų svarbiausia - keistai.


Lapkričio 8  d. 19 val. skambėsiantys "Kamanių šilelis" - teatro mylėtojams puikiai pažįstamų Kamilės Gudmonaitės ir Manto Zemlecko duetas, savo muzikoje sujungiantis folkloro motyvus ir poetų tekstus, egzotišką sitarų ir didžeridu skambesį, būgnų gaudesį ir melancholiško roko elementus. Eklektiški, naujų pievų muzikiniams pasiskraidymams nuolat ieškantys "Kamanių šilelis" savo emocijas bei apmąstymus išlieja muzikoje, su klausytojais dalindamiesi tuo, kas svarbiausia patiems. Dueto muzikoje telpa ir namų jaukumas (neatsitiktinai antrasis "Kamanių šilelio" albumas pavadintas "Namai"), ir tolimų kraštų ilgesys. Tai du vienas kitą mylintys ir kūryboje laisvai skrajojantys žmonės, kurie Keistuolių teatro salę užpildys viso orkestro verta energija bei eksperimentinių garsų derme.

 

 Naujienų prenumerata