Keistuolių teatro dienos kūrybiškumo stovykla 2018 m.

Kaip ir ankstesniais metais, šiemet Keistuolių teatras kviečia vaikus pažadinti savo kūrybines jėgas ir atrasti netikėtus savo sugebėjimus dienos kūrybiškumo stovykloje.

Teatras vaikams savo duris šį sykį atvers penkias dienas per savaitę ir orientuosis į aktyvų, nuobodžiauti neleidžiantį darbą su puikiai pažįstamais scenos veidais - profesionaliais aktoriais bei pedagogais. Pažintis su teatro užkulisiais šioje stovykloje taps antraplaniu dalyku - daugiau dėmesio skirsime vaikų pažinčiai su savo pačių galimybėmis, dar neatrastais įgūdžiais ir talentais bei neribota fantazija. Penkių dienų intensyvūs kūrybiniai užsiėmimai leis vaikams susitelkti į turiningą kūrybinę veiklą, leidžiančią išmėginti savo jėgas kuo skirtingesnius gebėjimus ugdančiose srityse. Trumpesnis stovyklos laikas pavers užsiėmimus dar labiau sutelktais bei itin dinamiškais, neleisdami nė minutei įsigalėti nuoboduliui: tokia stovykla - toli gražu ne vien smagus laiko praleidimo būdas, bet ir didelę asmeninio tobulėjimo naudą suteikiantis reiškinys.

Skirtingu laiku pakviesime skirtingo amžiaus vaikus - taip stovyklos programą galėsime labiau orientuoti į atskirų amžiaus grupių interesus bei gebėjimus:

birželio 18-22 d. - 9-11 metų,
birželio 25-29 d. - 12-14 metų,
liepos 9-13 d. - 15-18 metų.

Teatro stovykla/studija vyresniųjų klasių moksleiviams - dar viena šios vasaros naujiena. Kūrybinių dirbtuvių principu vyksiantys užsiėmimai leis stovyklos dalyviams išbandyti save pilnaverčiame eksperimentiniame kūrybos procese ir įsitikinti, kaip teatrinės praktikos gali pasitarnauti kasdienybėje žengiant į suaugusiųjų pasaulį.

Kviečiame nedelsti ir registruotis į stovyklą jau dabar!

5 dienų trukmės stovyklos kaina: 150 €
Stovyklavimo laikas: 9-17 val.
Maitinimas: pietūs ir sveiki užkandžiai

Kviečiame nedelsti ir registruotis į stovyklą jau dabar!

Registracijos forma čia

Kreiptis el. paštu arba telefonu:

stovykla@keistuoliai.lt

8 610 10 029

 Naujienų prenumerata