KEISTUOLIŲ TEATRAS KVIEČIA Į ANTRĄJĄ DIENOS KŪRYBIŠKUMO STOVYKLĄ

Po itin sėkmingos bei didelio dėmesio sulaukusios pirmosios teatro istorijoje vaikų kūrybiškumo stovyklos šią vasarą Keistuoliai ir vėl kviečia jaunuosius teatro mėgėjus, nesustabdomus kūrėjus, išradėjus ir šėliotojus. Birželio pradžioje vyksianti antroji dienos kūrybiškumo stovykla 9-15 metų vaikams atvers duris ne tik į Keistuolių teatro užkulisius, bet ir jų pačių kūrybingą, unikalų bei ne visuomet iki galo pažįstamą vidinį pasaulį.

 

Į skirtingas amžiaus grupes - jaunesniųjų (9-12 m.) ir vyresniųjų (13-15 m.) - suskirstyti vaikai patirties semsis iš tikrų scenos vilkų bei didelę pedagoginę patirtį turinčių aktorių. Be šaunių ir visada pagalbos ranką ištiesti galinčių vadovų stovyklautojai sutiks ir kitus puikiai pažįstamus, o kartais - tolėliau nuo scenos šviesų pasiliekančius veidus: pačius Keistuolių teatro atsiradimo „kaltininkus" - įkūrėjus Aidą Giniotį, Iloną Balsytę bei Darių Auželį bei daug kitų Keistuolių teatro gerbėjams gerai pažįstamų kūrėjų. Dešimties dienų trukmės kūrybiškumo dienos stovykla leis patiems išmėginti save aktoriaus, dramaturgo, scenaristo ir netgi paties režisieriaus kailyje, o taip pat - išlaisvinti kūną ir protą mokantis įvairių saviraiškos būdų. Ilgamečiai scenos profesionalai - Keistuolių teatro aktoriai - supažindins stovyklos dalyvius su vaidybos, scenos kalbos, dramaturgijos, judesio, scenografijos bei kitų disciplinų pagrindais. Per pirmąją savaitę pasisėmę teorinių žinių stovyklos dalyviai turės galimybę jas sujungti su savo idėjomis bei saviraiškos laisve: patys pasirinkę smagiausią ir artimiausią raiškos būdą, vadovų padedami vaikai kurs etiudą, rašys pjesę ar rengs performansą, kurį Keistuolių teatro scenoje pamatyti bei įvertinti galės ne tik stovyklos draugai, bet ir tėveliai, seneliai, draugai ar bet kas, neabejingas keistuoliškai dvasiai.

 

Šešiolika pirmosios dienos kūrybiškumo stovyklos dalyvių vienbalsiai sutiko, kad jos metu ne tik susirado naujų draugų ir sužinojo, kas slepiasi teatro užkulisiuose, bet ir nugalėjo scenos bei saviraiškos baimę. "Buvo smagu, jog stovykloje visada buvo išklausoma kiekvieno nuomonė, o vadovai rūpinosi mūsų savijauta bei nuotaika, padėdavo išspręsti nesutarimus" - pasakojo pirmosios stovyklos dalyvis 14-metis Laurynas. Stovyklos vadovė aktorė Viola Klimčiauskaitė pabrėžė, jog renginio tikslas - padėti jos dalyviams susipažinti su savimi, savo gebėjimais bei svajonėmis ir atrasti būdus įgyvendinti norus, kuriems iki šiol galbūt pritrūko drąsos. Svarbiausia kūrybinės stovyklos užduotis - ne tik supažindinti vaikus su teatro virtuve ir leisti patiems tapti scenos valdovais, bet ir per teatro pažinimą išlaisvinti jų pasitikėjimą savimi, pakurstyti kūrybiškumo ir smalsumo ugnelę, išmokyti empatijos, komandinio darbo bei padėti įveikti ne vien vaikams koją taip dažnai pakišančią scenos baimę. Visa tai tikrai pasitarnaus ir už teatro sienų - kūrybiškumas padės lengviau išspręsti gyvenimiškas problemas ir įveikti kasdienius iššūkius. Kas žino - galbūt stovyklautojų tarpe pasislėpęs ne vienas dar neatskleistas talentas, kada nors tapsiantis tikra teatro žvaigžde?

 

Kviečiame tapti stovyklos dalyviu ir tarp teatro sienų iš naujo susipažinti su pačiu savimi!

 

Data: 2017 metų birželio 5 - 16 d.
Laikas: nuo 9 iki 17 val. (su pietų pertrauka), darbo dienomis
Trukmė: 10 darbo dienų
Dalyvių amžius: 9- 15 metų
Maitinimas: pietūs kartą per dieną ir užkandžiai
Vieta: Keistuolių teatre, Laisvės pr. 60, Vilnius
Kontaktinis asmuo: Kęstutis,
kestutis@keistuoliai.lt, 8 674 78 505
Stovyklos kaina: 200 EUR
Dalyvių skaičius ribotas

Registracijos forma čia

 

 Naujienų prenumerata