Keistuolių teatras kviečia pompastiškai atšvęsti Tarptautinę teatro dieną

Šiųmetis renginio pavadinimas „Zenonas ReStart" žymi atgimstančią tradiciją iškilmingai, bet ir su nemenka ironijos ir saviironijos doze, minėti scenos menui skirtą šventę.

 

 

Žinovai skelbia: kultūra keliasi į virtualią erdvę, todėl garsusis Keistuolių teatro personažas Zenonas taip pat ilgokai klaidžiojo virtualioje terpėje. Keistuoliai pasiryžę prikelti teatralų patroną ir guodėją Zenoną naujam gyvenimui realiame pasaulyje ir atgaivinti tradiciją triukšmingai, iškilmingai ir su humoru paskutinį kovo savaitgalį paminėti teatralų šventę.

 

Publika Tarptautinės teatro dienos minėjime „Zenonas ReStart" atpažins šiuolaikinės, naujomis technologijomis persmelktos kultūros ženklus: kompiuterių pasaulio invaziją, „Matricos" pėdsakus, virtualaus gyvenimo peripetijas. Širdžiai mielų akordų išgirs ir praeities nostalgija sergantys Keistuolių gerbėjai. Tradiciškai bus teikiami „Zenono" apdovanojimai.

 

Kad šventė nebūtų per trumpa, Keistuoliai teatro dieną švęs dvi dienas - penktadienį ir šeštadienį. „Zenonas ReStart" dalyvaus visų trijų kartų Keistuolių teatro aktoriai ir nemaža kviestinų svečių: Improvizacijos teatro "Kitas kampas" aktoriai - Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Balys Latėnas ir Mantas Vaitiekūnas; Grupė „Liūdni slibinai", Saulius Bareikis, Andrius Kulikauskas ir grupė "Kuly family", Ansamblis „Xaltūra", Andrius Kaniava, Kabaretas "Atsakyk už save" (D.Skamarakas ir co.), Solo ansamblis, Pinokių trio, Moterų judėjimo frontas, Grupė Vokalinis-ritualinis ansamblis "Kapų balsai", Intymių vyrų trupė "Erelis", Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai.

 

2011 metų ceremoniją „Zenonas ReStart" ves tradicinis šios šventės vedėjų duetas: Jeronimas Gvazdikas (Keistuolių teatro vadovas, aktorius ir režisierius Aidas Giniotis), ir Placidas Domingas (buvęs „keistuolis" aktorius Robertas Aleksaitis).

 Naujienų prenumerata